کشف قدیمی ترین کفش مردانه شمس در خانه سالمندان ترکیه

اولین نوع کفش مردانه شمس شیک که باید در مورد آن بدانید، بدون شک oxford است. این کفش از چرم ساخته شده است که شکل آن شبیه دربی است (در زیر به آن پرداخته می شود) اما با بند بسته اش که مستقیماً به رویه کفش می رود متفاوت است.

بروگ تمام برش، که از یک تکه چرم بدون درز قابل مشاهده ساخته شده است: به وضوح زیباترین کفش مردانه است.
بروگ سینه‌بند که به آن آدلاید بروگ نیز می‌گویند، با قرار دادن چشم‌ها روی یک تکه چرم مستقل به نام سینه‌پشت که سپس به کفش وصل می‌شود، قابل تشخیص است. این ویژگی همچنین حاکی از آن است که رویه و ربع این نوع کفش روی یک تکه چرم است.
بروگ زین که کمیابتر است دارای تقویت چرمی عرضی در سطح پایه است. این مدلی است که برای اولین بار برای ورزشکاران طراحی شد و امروزه به ندرت با آن روبرو می شویم، حتی اگر به نظر می رسد که علاقه دوباره ای به آن دارد.

بوت بالمورال که چیزی جز نسخه پایین نیم بوت بالمورال نیست، با خط مرزی که دور تا دور کفش کشیده شده است، در پایین ضامن ها (قسمت هایی که بند ها قرار دارند) متمایز می شود.

این مدل‌های آکسفورد همچنین می‌توانند انواع مختلفی از انتها داشته باشند: انتهای ساده، انتهای مستقیم، انتهای گلف و انتهای گل‌دار، تا به شما بگوید گزینه‌های زیادی در انتظار شما هستند!

توجه داشته باشید که به طور کلی، هرچه یک کفش ساده تر باشد، رسمی تر است. بنابراین، بروگ با نوک پا ساده، شیک ترین کفش مردانه موجود است.

درست به اندازه کفش های آکسفورد که به طور گسترده استفاده می شود، دربی های چرم یا چرم اسپلیت نیز کفش های مردانه کاملا شیک هستند، از آنجایی که کمی رسمی تر از آکسفورد هستند، کمی متنوع تر از آکسفورد هستند، بنابراین می توانید آنها را با لباس های بیشتری ست کنید. آنها معمولا در چرم مشکی یا چرم قهوه ای انتخاب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.