کاشی سرامیک فتوحی موجب مرگ جوانی 20 ساله شد

در عمل طراحی فعلی، معماران نمی توانند برش دقیق، برنامه ریزی استفاده مجدد، یا مقدار دقیق خرید مورد نیاز کاشی های کف را بر روی نقشه های مغازه ارائه دهند، به دلیل عدم وجود رویکردهای مناسب با کمک طراحی.

چنین نقشه‌های فروشگاهی بر یک سری پیوندهای مهندسی مرتبط با کاشی سرامیک فتوحی تأثیر می‌گذارد. برای مثال، مهندسان تدارکات فقط می‌توانند تخمین‌های تدارکات را بر اساس معیارهای صنعت به جای پروژه‌های خاص انجام دهند. علاوه بر این، به دلیل فقدان پیش‌برنامه‌ریزی جامع و دقیق، متخصصان ساخت‌وساز تصمیم‌های موردی را در مورد برش و استفاده مجدد از کاشی‌ها بر اساس قوانین سرانگشتی و تجربی به جای برنامه‌ریزی جامع و دقیق اتخاذ می‌کنند تا ضایعات کاشی را به حداقل برسانند.

تحقیقات دینگ و شیائو تأیید کرد که استانداردهای صنعت و قضاوت های تجربی عموماً به نرخ ضایعات بالاتری نسبت به راهنمایی های طراحی دقیق منجر می شود، که نشان می دهد نرخ ضایعات مواد به صورت محلی می تواند از 20 درصد مقدار بهینه نظری تجاوز کند.

از دیدگاه ساخت و ساز مورد مطالعه قرار گرفت و نشان داد که روش تصمیم گیری برش و استفاده مجدد بر اساس معیارها و تجربه صنعت منجر به ضایعات مواد و کار مجدد در محل ساخت و ساز می شود که تأثیر منفی قابل توجهی بر توسعه پایدار صنعت دارد.

 

ابزارهای موجود به کمک طراحی کاشی کف توانایی ارائه نتایج گرافیکی و دیجیتالی جامع و دقیق را ندارند، تا حدی به این دلیل که توسعه تاریخی آنها بر بهبود شبیه‌سازی‌های طراحی دستی تمرکز کرده است تا برنامه‌ریزی کلی طرح‌بندی.

اولین ابزارهای کمکی طراحی برای کمک به معمار در انجام طراحی چیدمان کاشی های کف را می توان به اختراع ابزارهای طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) ردیابی کرد که معماران را قادر می سازد از روش های ترسیم دیجیتال به جای کاغذ استفاده کنند.

و قلم برای کشیدن خطوط افقی و عمودی. روش‌های ابزار CAD اختراع‌شده در دهه‌های بعدی، از محدودیت اولیه شبیه‌سازی قلم و کاغذ تا ارائه بعدی توابع محاسباتی و پیوندی چندگانه، به‌طور مکرر بهینه‌سازی شده‌اند.

این یک ابزار کمکی طراحی معماری جهانی است، نه تنها برای طراحی کاشی کف، بلکه برای سایر جنبه های صنعت AEC. بعداً، به منظور بهینه‌سازی طراحی کاشی کف به روشی هدفمندتر، انجمن پیمانکاران کاشی ملت (NTCA) ابزار خاصی را با کمک طراحی برای بهینه‌سازی کاشی کف راه‌اندازی کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.