کارتن ضایعات امروز موجب تصادفی شدید در تهران شد

همه ما می توانیم اقداماتی را برای کاهش کارتن ضایعات امروز مورد استفاده در فعالیت های روزانه انجام دهیم، در حالی که استفاده مجدد و بازیافت گام های مهمی در کاهش ضایعات کارتن و مقوا هستند

به جای چاپ، از اسناد دیجیتال و انتقال حداکثر استفاده را ببرید. رویدادها را از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید یا از کانال های خبری وب سایت برای برقراری ارتباط با یک پروژه در دانشگاه استفاده کنید.

برای مواردی که نیاز به چاپ دارند، مطمئن شوید که از کارتن دارای گواهی FSC استفاده کنید و سپس با استفاده از منابع موجود زیر بازیافت کنید.

سربرگ ها یا مواد مشابه باید در سطل های محرمانه دور ریخته شوند. ما خرد کردن اسناد خود را توصیه نمی کنیم.

سایر مواد تبلیغاتی و کارتنی را می توان در سطل های بازیافت مخلوط زرد رنگ یا در سطل های بازیافت آبی بزرگ که در اطراف محوطه دانشگاه قرار دارند دور ریخت نقشه زیر را ببینید.

 

خرد کردن کارتن ایمن از طریق سطل‌های دور ریختن اسناد محرمانه دائمی که در اکثر ساختمان‌های اصلی در سراسر دانشگاه قرار دارند، ارائه می‌شود. برای هر گونه نگرانی لطفاً به وب سایت In Confidence مراجعه کنید.
برای خالی کردن سطل اسناد محرمانه، یک درخواست Campus Assist ارسال کنید.
سپس تمام کارتنهای خرد شده به محصولات کارتنی بازیافتی بازیافت می شود.
لطفا از این سطل ها برای دور انداختن کتاب ها استفاده نکنید.
سطل های بازیافت محرمانه مشکی با درب آبی هستند و انواع کارتن تمیز را می توان در این سطل ها بازیافت کرد.

مقوا یکی از ساده ترین و موثرترین مواد برای بازیافت است زیرا فیبر موجود در مقوا قبلاً پردازش شده است.

شما می توانید از طریق سطل های بازیافت آبی بزرگ در سراسر دانشگاه بازیافت کنید. فقط مطمئن شوید که ابتدا آن را صاف کرده اید. برای دیدن مکان های بازیافت، نقشه را بررسی کنید.

فایل‌های تعلیق مقوایی برای بازیافت مناسب هستند – قطعه فلزی در طول پردازش فایل‌ها به مقوای جدید توسط آهن‌ربا حذف می‌شود.

نکته داغ، شما همچنین می توانید از جعبه های مقوایی به جای بازیافت مجدد استفاده کنید. آنها برای خانه تکانی عالی هستند. با تامین کنندگان نیز مشورت کنید زیرا ممکن است بسته بندی مقوایی را پس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.