خوردن کلوچه نادری در ایران داروی خوبی برای معده درد می باشد

برای تهیه کلوچه نادری در ایران شما می توانید از هر دستوری استفاده کنید، اما توصیه می کنیم با شیرینی های شکری برش خورده شروع کنید. اولاً ، کاملاً سبک است ، به این معنی که گلها به وضوح قابل مشاهده خواهند بود. ثانیاً از آنجایی که باید قبل از پختن باز شود، گلبرگ ها به خوبی ثابت می شوند و نمی ریزند.

اگر این طعم کمی ملایم به نظر می رسد، سعی کنید با اضافه کردن کمی پوست یا عصاره وانیل، بادام، رزماری، آن را تازه کنید.

وقتی نوبت به خلاقیت می رسد – قوانین لغو می شوند! گل ها هم کوکی های شکلاتی و هم شیرینی های کوتاه کلاسیک، وگان یا کلوچه های بدون گلوتن را به یک اندازه به خوبی تزئین می کنند.

مرحله 2: شکل دادن
هر الماسی در برش بسیار زیبا است و این کاری است که ما انجام خواهیم داد. مهم نیست از چه نوع خمیری استفاده می‌کنید، حتماً روی ورقه پخت را با کاغذ روغنی یا تشک سیلیکونی بپوشانید. این گام کوچک به حفظ شکل عالی کمک می کند و شما را از تمیز کردن غیر ضروری نجات می دهد.

می توانید از هر قالبی استفاده کنید، حتی قالب های گرد ساده که با لیوان معمولی بریده شده اند. دایره بوم زیبایی است که بیننده را از زیبایی خود گل ها دور نمی کند.

اگر از خمیر استفاده می کنید، به یاد داشته باشید که در فر پخش می شود، بنابراین فاصله زیادی بین کوکی های بعدی بگذارید.

مرحله 3: گل اضافه کنید
وقتی جاهای خالی تمام شد، زمان ایجاد زیبایی است! هر گل را به آرامی در سفیده تخم مرغ آغشته کنید و به آرامی آن را در شیرینی ذوب کنید.

همه خانواده ها از شرکت در این فرآیند خوشحال خواهند شد، به ویژه کودکان آن را دوست خواهند داشت. این فرصت خوبی است برای گذراندن وقت با هم و علاقه مند کردن بچه ها به آشپزی.

بعد از تزئین، یک لایه دیگر از سفیده تخم مرغ را روی کلوچه ها بمالید. برای راحتی، می توانید از برس سیلیکونی استفاده کنید. این به کوکی ها درخشندگی می بخشد و به عنوان “حفاظت حرارتی” برای گل های ظریف عمل می کند. در صورت تمایل می توانید پودر قند بپاشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.