با خوردن پودر گوشت طیوری تا 72 ساعت بیدار بمانید

ضایعات مواد غذایی 161 میلیارد دلار ضرر در ایالات متحده دارد. ضایعات حیوانی گوشتی و فرآورده های گوشتی عامل اصلی از بین رفتن مواد غذایی هستند.

این مطالعه به منظور توسعه و بهینه سازی فرآیند روش خشک کردن پودر گوشت طیوری به عنوان یک ماده غذایی با ارزش افزوده و چند منظوره طراحی شده است.

برای توسعه و بهینه سازی فرآیند خشک کردن اسپری، زبان گاو پوست کنده، خرد شده، میکرونیزه شده، فیلتر شد تا دوغاب گوشتی همگن تولید شود. پس از خشک کردن اسپری، خواص پودر گوشت برای ترکیب تقریبی، ترکیب لیپیدی و پروفایل پروتئومی مورد ارزیابی قرار گرفت.

یافته‌های ما نشان می‌دهد که پودر زبان گاو را می‌توان با خشک کردن اسپری ایجاد کرد و پودر زبان گاو هم پروتئین و هم محتوای چربی را از زبان خام حفظ می‌کند.

علاوه بر این، نتایج حضور پروتئین‌های بومی و حفظ اسیدهای چرب غیراشباع، فراوانی اسیدهای چرب غیراشباع و سایر عناصر غذایی را نشان می‌دهد که می‌تواند آن را به یک ماده غذایی کاربردی با کیفیت بالا تبدیل کند.

پودر

پودر زبان گاو راه حلی پایدار برای یک محصول جانبی گوشت ارائه می دهد تا به یک ماده غذایی با ارزش افزوده با کاربرد بالقوه تغذیه ای و کاربردی تبدیل شود.

فرآیند خشک کردن ملایم گوشت واقعی در هوا یک غذای با کیفیت و با محتوای گوشت بالا را ارائه می دهد در حالی که حفظ یکپارچگی غذایی مواد اولیه طبیعی هر وعده شامل:

گوشت و اندام های آزاد و مغذی خشک شده در هوا، به شکل بسیار قابل هضم.

یک غذای متعادل گوشت و اندام با ویتامین ها و مواد معدنی اضافه شده است.

می توان آن را به عنوان تنها رژیم غذایی یا مخلوط با هر غذای دیگری برای یک وعده غذایی فوق العاده خوشمزه تغذیه کرد!

جایگزینی آسان برای هر رژیم غذایی خام یا منجمد، به راحتی برای حیوانات خانگی در حال حرکت سرو می شود!

فرآیند خشک کردن ملایم گوشت واقعی در هوا، غذایی با کیفیت بالا و با محتوای گوشت بالا را ارائه می دهد.

ضمن حفظ یکپارچگی غذایی مواد اولیه طبیعی. هر سروینگ

حاوی گوشت و اندام های مغذی خشک شده در هوا و به شکل بسیار قابل هضم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.